Onur’s Info 1 Yaşında !

9 Mart 2020 tarihinde bir anlık can sıkıntısı ile başlattığım kişisel internet günlüğü projem Onur’s Info, an itibarıyla 1 yaşını devirdi.

Dördüncü ayda paylaştığım ziyaretçi istatistiklerinin oldukça gerisinde olsak da bir süre daha buralarda kalacak ve başınızı şişirecek gibi görünüyoruz.


Olan Biten


Blogda şu ana kadar 29 yazı yayımlandı. Bu yazılara 77 yorum geldi.

Bu arada, buraya yorum yapan arkadaşlardan önemli bir kısmının kendi bloglarını kapattığını veya boşladığını fark ettim. Blog yazanlar tarafında kan kaybı hızla devam ediyor.

Altyapıda WP Fastest Cache ücretsiz sürümden LiteSpeed Cache‘e geçtik ve bu sayede blogun mobil cihazlar üzerinden yapılan ziyaretlerde hızı belirgin derecede arttı.

Bir de daha havalı görünsün diyerek kendi nameserver adreslerimize geçtik. 🙂

Temada okunabilirliği ve sadeliği ön plana çıkarabilmek için Founder teması ile devam ediyoruz. Tema serüvenimiz için buyrun.


Neler Olacak ?


Şöyle olacak, böyle olacak gibisinden iddialı şeyler yazmak ve beklentiyi yükseltmek istemiyorum.

Sadece şunu söyleyebilirim, minimum şartlarda ayda bir yazı ile konu sınırı olmadan devam ederiz gibime geliyor. Hatta bazen öyle şeyler yazabilirim ki bu adam bunu niye yazmış bile diyebilirsiniz. Belki de kendim için not almış bile olabilirim.

Kendim için aldığım notlara es kaza rastlarsanız da sizlere ızdırap olmamak adına güzel bir konu akışı oluşturacağımın sözünü verebilirim ama. ”Niye okuduk yahu bunu ?” demezsiniz en azından.


Toparlarsak


Özetle, bir yaşını deviren bu blog bir süre daha buralarda olmaya devam edecek.

Kendi kendine yazmak güzel.

Öne çıkan görsel: Isabella and Louisa Fischer, Unsplash.

“Onur’s Info 1 Yaşında !” üzerine 8 yorum

 1. Merhaba Onur. Bloğunun birinci (1) yılı kutlu olsun. İnşallah daha nice seneler boyunca blog yazıları yazarsın.

  Yukarıda belirttiğin kişilerden biri de benim. Maalesef, blog ile uzun zamandır ilgilenemiyordum. İki gün süren bir çalışma ile blogu sıfırladım. Yazmaya yeniden başlıyorum.

  Bu kaçıncı yeniden diye sormazsan sevinirim 🙂

  Selamlar..

  Yanıtla
 2. Selam Onur. Bloğunun 1. yılı kutlu olsun. İnşallah daha nice seneler bloğunun yaş gününü kutlarız.

  İlk defa blog açtım. Bir kaç eski blogcudan senin bloğuna ulaştım. Umarım ben de senin gibi 1. yıl kutlama yazısı yazarım.

  Yanıtla

Yorum yapın