iPhone 7 Başlangıçta Donma Sorunu

Selamlar dostlar,

Burada daha önce bahsettiğim üzere hali hazırda iPhone 7 kullanmaktayım.

Efendim son bir aydır iOS 14.5 ile birlikte cihazı yeniden başlattığım her seferde aşırı derecede yavaşlama, donma gibi istenmeyen durumlarla uğraşıyordum.

Pil sağlığı da %82 civarlarında olmasına rağmen bu duruma anlam veremiyordum ki iOS 14.6 güncellemesi ile bu sorun ortadan kalktı.

Bu güncelleme her ne kadar biz iPhone 7 kullanıcıları için bir ilaç niteliğinde olsa da bu sefer de iPhone 11 ve 12 kullanıcılarının pil tüketimini hızlandırdığı anlatılıyor.

Bu arada yeni cihaza geçelim diyorum. Şu aralar f/p açısından iPhone 11 mantıklı gelse de kullanıcı yorumlarında pil ömrünün dramatik bir şekilde hızlı azaldığından dem vuranlar var.

Bu da böyle.

Yazar: Onur

30’lu yaşlarının başında, evli ve bir çocuk babası. Pandemi döneminde yarı anonim bir blog olarak başladığı Onur's Info'da çeşitli konularda bir şeyler karalamaya devam eden şahıs.

“iPhone 7 Başlangıçta Donma Sorunu” için 4 yorum

  1. iPhone 11 kaliteli bir seçim olur. Hatalar güncellemelerle düzeltiliyor. 20 binlik telefonda da hata oluyor 1000 lira olanda da.

  2. Benim android cihazım ilk aldığım günden beridir böyle 🙂 Kısmetse fiyatı düşünce iPhone 12 mini almayı düşünüyorum bakalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir